info@heraapart.com

Rezervasyon:

+90 212 886 79 92

+90 505 207 34 78

Sadullah Ulusoy

HERA APART;

Beylikdüzü günlük kiralık daire’de evinizdeki konforu aratmayacak şekilde tasarlanan dairelerimizde temiz, güvenli ve huzurlu konaklamayı en uygun fiyatlarla sağlamayı amaç edinmiş otelimiz 2011 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin en büyük fuarı olan TÜYAP’a üç dakikalık yürüme mesafesinde olması fuar katılımcılarının tercihinde önemli rol oynamaktadır.

OTELİMİZ;

Havaalanı, restaurant ve alışveriş merkezlerine yakınlığı, E-5 karayolu üzerinde ve metrobüs son durağında olmasının sağladığı kolay ulaşım imkanı ile eşsiz lokasyona sahiptir.

OTELİMİZİN;

Güler yüzlü çalışanları ‘müşteri memnuniyetini’ bir klişeden çıkarıp, çalışma hayatının en temel önceliği haline getirmiştir. Her daim bizi tercih eden saygıdeğer müşterilerimiz bu özelliğimizi teyit eder durumdadır.

Başiıca özelliğimiz, beylikdüzü’nde günlük kiralık ev, günlük kiralık apart , beylikdüzü günlük kiralık daire ile özyurtlar günlük kiralık daire’nin karşısındayız.

Hera günlük kiralık daire ile rahatlığı yaşarken beylikdüzü günlük kiralık daireler arasında daha hijyen olarak dikkat çeker.

Hansuit’in üst katında olan ofisimiz, aleyna tekel ile de oda servisi alabilirsiniz. Hera residans A blok B blok C blok olarak kurumsal oifisi ile güvenli ve manzaralı dublex daireler ile konforu yaşayacaksınız.

esenyurt, avcılar, Büyükçekmece bölgesinde beylikdüzü günlük kiralık daire, apart, residans, suit ile öne çıkmaktadır.

Tüyap-tuyap fuara yakın günlük kiralık daire avantajı ile de siz dışarıdan gelen misafirlerimize yakın olan özyurtlar residans’ın karşısında hera residans apart keyfi ile çok kişi konaklayabileceksiniz.